




Генератор інверторний THUNDER Т-3150-ІS 2,5 кВт
Напруга - 230 В
Частота – 50 Гц
Максимальна потужність – 2,8 кВт
Номінальна потужність – 2,5 кВт
Тип двигуна – одноциліндровий, 4-тактний
Потужність двигуна – 5,5 л.
Робочий об'єм, див. - 120 см³
Тип запуску – Ручний
Місткість паливного бака – 6 л
Час роботи на баку – 6.5 год.
Регулятор напруги (AVR) - Так
Габаритні розміри (ДхШхВ) – 55x35x55 см
Вага – 23 кг
Генератор інверторний THUNDER Т-3150-ІЅ 2,5 кВт
Інверторний генератор THUNDER іТ-3150-ІЅ - в побутових умовах добре працює з такими приладами як: холодильник, пральна машина, освітлення, комп'ютери, телевізор, насоси.
Завдяки використанню сучасних технологій у конструкції двигуна можна генерувати дуже високу потужність.
Сучасна система AVR забезпечує безпечне живлення дуже маленьких пристроїв, таких як павербанк, телефон, планшет, ДБЖ.
Завдяки багатьом захистам, пристрій ідеально підходить для багатогодинної безперервної роботи.
Переваги:
Інверторне регулювання напруги
Бензиновий двигун
Стабільна частота 50 Гц
Синхронний генератор
Низький рівень перешкод
Щодо тиха робота
Легка, компактна конструкція
Функція економії палива
Розетка 230 В 16 А
Індикація навантаження
Захист від перевантаження
Лампа низького рівня олії
Комплектація:
Генератор
Інструкція
Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thunder |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип палива | Бензин |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Тип генератора | Інверторний |
| Режим роботи | Аварійний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Час безперервної роботи | 5 година |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Двигун | |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм двигуна | 120 куб. см |
| Марка двигуна | THUNDER |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Споживання палива | 0.3 л/год |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня оливи | True |
- Ціна: 25 549 ₴


